Antalya Training Camp&Competitions

Antalya Training Camp and Competitions 

RESULT LISTS 

Stage 1 - Ekşili 22.02.2019  | Split Time Results |   Official Results
Stage 2 - Lara 23.02.2019  | Split Time Results |   Official Results    
Stage 3 - Gebiz 24.02.2019  | Split Time Results |   Official Results    | Overall Results

  

|Camp Program | Bulletin-3 |Participant List Registration Area Coordinates |

 

PHOTOS & Livelox GPS

Day - 1  | 17.02.2019|  Click for photos  Ilıca - Oymapınar |Livelox  Ilıca - Oymapınar
Day - 2 | 18.02.2019|  Click for photos  Side -   |Livelox  Side - Oymapınar N.
Day - 3 | 19.02.2019| Click for photos  Aquaduct - Titreyengöl |Livelox  Aquaduct - Titreyengöl
Day - 4 | 20.02.2019| Click for photos  Seleukeia - Sorgun |Livelox  Seleukeia - Sorgun
Day - 5 | 21.02.2019| Click for photos  Selge - Kumköy |Livelox  Selge - Kumköy
Stage-1 | 22.02.2019| Click for photos  Ekşili |Livelox  Ekşili
Stage-2 | 23.02.2019| Click for photos & videos  Lara |Livelox  Lara
Stage-3 | 24.02.2019| Click for photos & videos  Gebiz |Livelox  Gebiz
Day - 9 | 25.02.2019| Click for photos  Töngüçlü |Livelox  Töngüçlü
Day - 10 | 26.02.2019| Click for photos  Çakırlar  - Expo |Livelox  Çakırlar Geo - Expo
Day - 11 | 27.02.2019|  Click for photos  Düzlerçamı - Çakırlar   |Livelox  Düzlerçamı - Çakırlar 
Day - 12 | 28.02.2019| Click for photos  Düzlerçamı Kuzey |Livelox  Varsak - Düzlerçamı
Day - 13 | 01.03.2019| Click for photos  Akdeniz University |Livelox  Duacı - Akdeniz Uni
Day - 14 | 02.03.2019| Click for photos   |Livelox  Old Town - Glass Pyramid

 

COORDINATES  

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-1 Morning - Oymapınar  (36.86617, 31.51161)  09:30 - 11:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-1 Afternoon - Ilıca (36.82238, 31.3672)  14:30 - 16:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-2 Morning - Side (36.7642, 31.38664)  09:30 - 11:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-2 Afternoon - Oymapınar (36.85309, 31.51075)  14:30 - 16:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-3 Morning - Aquaduct (36.89263, 31.51626)  09:30 - 11:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-3 Afternoon - Titreyengöl (36.7495, 31.45831)  14:30 - 16:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-4 Morning - Seleukeia (36.87189, 31.47604)  09:30 - 11:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-4 Afternoon - Sorgun (36.75951, 31.44824)  14:30 - 16:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-5 Morning – Selge (37.22887, 31.13264)  09:30 - 11:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-5 Afternoon – Kumköy (36.85635, 30.93188)  14:30 - 16:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-9 Morning – Töngüçlü (37.01419, 30.84238)  09:30 - 11:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-9 Afternoon – Kurşunlu Şelale (37.01419, 30.84238)  14:30 - 16:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-10 Morning - Çakırlar (36.86396, 30.53356)  09:30 - 11:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-10 Afternoon - Expo (36.947732, 30.889650)  14:30 - 16:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-11 Morning – Düzlerçamı (36.97529, 30.57623)  09:30 - 11:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-11 Afternoon – Çakırlar Esa (36.85967, 30.53336)  14:30 - 16:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-12 Morning - Varsak (37.01995, 30.70573)  09:30 - 11:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-12 Afternoon – Düzlerçamı (36.98424, 30.55316)  14:30 - 16:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-13 Morning – Duacı (36.94856, 30.646)  09:30 - 11:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-13 Afternoon – Akdeniz Üni (36.89425, 30.65019)  14:30 - 16:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-14 Morning – Kaleiçi (36.87881, 30.7062)  09:30 - 11:30

KONUM Ä°CON ile ilgili görsel sonucuDay-14 Afternoon – Cam Piramit (36.88495, 30.66553)  14:30 - 16:30

 

 

 

TOP