ANTALYA WRE 21-22-23 YARIŞLARICmt 22.02.2020 14:21
Preliminary results - GEBİZ - MIDDLEcreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M12 (1/1)Status of: 14:211,0 km 30 m6 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1198HAMZA TURNA08inegöl belediyespor18:26
 
 
 
M14 (3/3)Status of: 14:211,4 km 50 m7 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1195VİKTOR ZHURKOV07Crimea O-team13:42
2196SERHAT EKREN06İNEGÖL ORYANTİRİNG17:11
 
194SADIK GÜNAY07NEO DSKdns
 
 
 
M16A (2/2)Status of: 14:213,6 km 130 m14 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1178ORKUNT TEK04Ankara Orienteering Spor Kulüb38:15
2179FAZLI ÇOLAK20Ankara Orienteering Spor Kulüb1:57:33
 
 
 
M16B (6/6)Status of: 14:213,6 km 80 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
4001M.FIRAT HIRKALILYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
4000FURKAN AYDIÇLYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
189ÖMER FEVZİ EKŞİ05LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
188ALİ ARDA AKYİĞİT05LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
186YUSUF OTARAN05LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
187ENES COŞKUN05LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdns
 
 
 
M18A (2/2)Status of: 14:214,0 km 140 m15 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1155ALEKSANDR GONCHARUK02Crimea O-team44:04
2156ANTON DYACHKOV03SOKOL OK1:01:32
 
 
 
M18B (10/10)Status of: 14:213,8 km 120 m16 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
167DENİZ CANER04LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
166YUNUS EMRE KESKİN02LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
161DEVRAN ALACA04LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
169EMİRHAN YAZICI03LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
160ATA CEM GÖRGEN03LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
165EREN AYKAÇ04LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
168SELİM ULUKANOĞLU04LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
162EREN KAR04LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
163SALİM TAYLAN FİKRET02LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
164SAMET EROĞLU04LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdns
 
 
 
M20A (10/10)Status of: 14:215,0 km 170 m17 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1143AZİZ KIZILTAŞ01Ankara Orienteering Spor Kulüb53:16
2141YUSUKE SOBUE00Tsukuba University / OLC LOOPE53:48
3199YAĞIZ KÜÇÜKAltun oryantiring ve atletizim53:49
4139NİKİTA ALEKSEYONOK00Eridan55:56
5146ARTUN YENİ01İOG1:47:47
6145EFE CUMHUR ALACACI00Istanbul1:50:46
 
142HAMİ EMİRCAN AYDIN01İOGdnf
140SAMET TUĞRUL KUZUOĞLU01İOGdnf
190BUĞRA GÜNDÜZAnkara Orienteering Spor Kulübdns
144ULAŞ ERDEM BARUT01İOGdns
 
 
 
M21A (13/13)Status of: 14:214,0 km 150 m17 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1124ALEKSANDR SELEZNEV87Kuzmolovo29:59
2200ABDULLAH ERDOĞANJandarma Gücü SK45:20
3128NAZIM ALTUN89TSK SPOR GÜCÜ48:49
454HAKAN KAYANNEO DSK50:30
5126YUSUF EMRE AYDOĞDU98Ankara Orienteering Spor Kulüb55:33
61970YUSUF AVŞARMANAVGAT İESK1:03:12
7121MURAT DÜZÜN94TSK SPOR GÜCÜ1:14:51
8130MUSTAFA ÇAĞLAR ÜNALMIŞJandarma Gücü SK1:24:46
9123FUAT GELİR93TSK SPOR GÜCÜ1:39:35
10125MEHMET KÖSE94TSK SPOR GÜCÜ2:27:39
 
129YUNUS AKTUNÇ93TSK SPOR GÜCÜdnf
127HÜSEYİN ÇALIK93TSK SPOR GÜCÜdnf
122MEHMET ALİ KARA95NEO DSKdns
 
 
 
M21E (51/51)Status of: 14:215,6 km 190 m20 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
149KONSTANTİN SEREBRİANİTSKİİ95Kuzmolovo35:32
244ANDREY SALİN88Savedalen AIK36:58
362EVGENİY GODLEVSKİY97Hiisirasti37:30
450ORHAN KUTLU96BOLU38:17
546ANTON NAVİCHENKA97Savedalen AIK38:41
653ROMAN BONDARENKO84INDIVIDUAL39:16
748ÖZGÜR FETTAH88TSK SPOR GÜCÜ40:10
898ALEKSANDR SİDOROV92Kovrov41:01
971CANSEL SARAÇ94Jandarma Gücü SK41:09
987ALEKSEİ ALEKSEYONOK88Eridan41:09
1151SERGEY BOROVKOV80Novorossyisk41:55
1261WOJCİECH PACHNİK91"UKS ""Orientpark.pl"" Iwiny"42:50
1377ŞAHİN DEMİR99Altun oryantiring ve atletizim43:39
1484AHMET KAÇMAZ85Jandarma Gücü SK44:10
1591AHMET YASİN TEMEL01İOG44:52
1673FURKAN TOPAL97İOG46:11
1752ALİ UÇAR85Jandarma Gücü SK46:32
1863RUSLAN NİKOLAYENKO88Kyivska Rus46:48
1956NVER SURENİAN94Kyivska Rus50:06
2045ERCAN DUDAK89Jandarma Gücü SK50:14
2179ÇAĞLAR KASIM87TSK SPOR GÜCÜ50:15
2257MUSA ERDOĞAN81Jandarma Gücü SK50:39
2359ARTEM TİMAKOV87KoVal' & Vagon52:18
2483KEN SHİBANUMA97Nerima OLC52:39
2570EVGENY POPOV89Turun Suunnistajat TUS53:28
2675AHMET BERKAN KUZUOĞLU97İOG53:52
2774MİKKO SALONEN71Helsingin Suunnistajat54:11
2858DZMİTRY PAPOU99Eridan57:00
2955DMİTRİY ADAMOVİCH94Nur-Sultan57:39
3066EVGENİİ TKACH98Crimea O-team57:49
3172NATSUMİ MORİTA97Waseda University58:25
3247İLYAS AVCİ72İnonu Belediyesi GSK58:36
3278NAZAR LEVYTSKYİ20Kyivska Rus58:36
3492YUKİ NİTAMİ97Nerima OLC59:35
3576HARUTAKA TAKESHİTA99Ibaraki University59:43
3680NIKOLAY BOROVLEV83KoVal' & Vagon59:59
3788ADİL TOLEUBAYEV99Nur-Sultan1:01:31
3843HALİL ÖZCAN87TSK SPOR GÜCÜ1:02:12
3968HÜSEYİN CEM ATAMAN99İOG1:02:25
4089SHOTA TANAKA95Nerima OLC1:06:16
4165AKIN ŞEN84TSK SPOR GÜCÜ1:07:32
4286KYONGSA Rİ81IL BUL-Tromso1:10:54
4390İLYAS KARAKUŞ95Jandarma Gücü SK1:15:00
4467WING CHUNG TAM84HKIOF1:21:48
4599TARIK DOGAN95İOG1:59:58
 
64BRİAN POON87HKIOFdns
81ALEKSEİ ASMOLOV89Hiisirastidns
85ARTEM KHASANOV93Crimea O-teamdns
60HARUN İŞLER90Jandarma Gücü SKdns
69ÜMİT BALATLI90TSK SPOR GÜCÜdns
82DOĞUKAN ALTUN96TSK SPOR GÜCÜdns
 
 
 
M35 (5/5)Status of: 14:215,0 km 170 m17 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
135OLEKSANDR SANKİN77Kyivska Rus44:43
238EVGENİİ POPOV84RB United47:30
337BAKHTEREV ALEKSANDR77Yekaterinburg52:57
434CEVDET COSKUN83Ankara Orienteering Spor Kulüb1:21:33
 
36ALİ ÖNER86TSK SPOR GÜCÜdns
 
 
 
M40 (4/4)Status of: 14:214,4 km 140 m16 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
126IVAN YAKHİN80Yekaterinburg49:03
225DENİS MASTERSKİKH20KAMENSK-URALSKII1:14:22
 
28ALEXEY LİTENKOV80Yekaterinburgdns
27KENAN AKSIN77Ankara Orienteering Spor Kulübdns
 
 
 
M45 (4/4)Status of: 14:214,0 km 130 m16 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
117VLADİMİR DOBRYNİN73Yekaterinburg50:37
220DMİTRİY AVERİN71Sunsport55:44
319ALEXANDR DOBRİNİN71Yekaterinburg56:18
 
18ANDREİ TURTYGİN70IGSTALdns
 
 
 
M50 (3/3)Status of: 14:213,8 km 120 m16 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
111SERG TİUNİATKİN70Perm Nord Star43:17
210SERGEY IVANOV68KAMENSK-URALSKII52:38
 
94ZEKİ ÖZCELİKİnonu Belediyesi GSKdnf
 
 
 
M55 (3/3)Status of: 14:213,6 km 100 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
15ANDREY AKELYEV63Yekaterinburg52:13
24İGOR POKOTİLO55Polics1:37:44
 
2MARAT MUDARISOV60Ufa-Unitedmp
 
 
 
M60 (1/1)Status of: 14:213,6 km 100 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
113PATRİCK NG56HKAYP1:34:36
 
 
 
M65 (1/1)Status of: 14:213,6 km 100 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
11TOR SOLBERGSETER50INDIVIDUAL1:08:03
 
 
 
W16A (4/4)Status of: 14:213,2 km 110 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1183SUDENAZ KÜLAH05inegöl belediyespor1:21:24
2181ALEYNA MİNDEN06inegöl belediyespor1:45:02
 
184EYLÜL ŞENAL04Ankara Orienteering Spor Kulübdns
182SOFIIA KONSTANTİNOVA05Crimea O-teamdns
 
 
 
W16B (4/4)Status of: 14:213,0 km 90 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
193C.ESRA RÜZGARLYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
192NESLİHAN YAMAN20LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
E.İPEK GÜVENLYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
191YAĞMUR İLGÜN05LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
 
 
 
W18A (1/1)Status of: 14:213,3 km 130 m15 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1158BAHAR OZCELİK03İnonu Belediyesi GSK1:55:17
 
 
 
W18B (6/6)Status of: 14:213,2 km 100 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
176ASLIHAN CEYDA ŞEKERLİ04LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARImp
173GONCA GÜLGÖR04LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
172DERYA SEMERCİ04LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
175GÖKÇE NUR ERTÜRK03LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdnf
174EMEL ZEHİROĞLU04LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdns
171AZRA GÜRGEN04LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARIdns
 
 
 
W20A (3/3)Status of: 14:214,5 km 160 m16 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1149MARİA BO KOLBAEK01Aarhus 1900 Orienteringsklub1:08:49
 
150VİKTORİJA DRAZDAUSKAİTĖ00OK AZUOLASdns
151ELİF SENA UYGUN01Bucak Belediyesi Oğuzhan Doğadns
 
 
 
W20B (1/1)Status of: 14:213,5 km 100 m16 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1153SERRA AKTAŞ00İOG1:42:02
 
 
 
W21A (10/10)Status of: 14:213,7 km 140 m16 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1135NATALİA SELEZNEVA89Saint-Petersburg36:45
2136NATALIA HRYSHANAVAEridan42:37
3133RINA TAKAHASHI97Waseda University47:30
4137DUYGU KAYA99İOG1:10:59
5170HURİ ERDOĞANMUSAJAN1:18:36
6134VALENTİNA NESVİT87Saint-Petersburg1:23:35
7138BUKET YÜREKLİ99İOG1:26:31
8132MÜNEVVER KUMRU75LYKIA İZCİLİK VE DOĞA SPORLARI1:56:23
 
131HANNA MOKHARAVA91Eridandnf
401GAMZE ALPDOĞANATLAS SPOR KULÜBÜdnf
 
 
 
W21E (20/20)Status of: 14:215,0 km 170 m18 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
1115IRİNA NYBERG83ALFTA ÖSA39:12
2100NATALIA GEMPERLE90ALFTA ÖSA39:20
3119JOSEFİNE HEİKKA86ALFTA ÖSA41:51
4108GALİNA VİNOGRADOVA79ALFTA ÖSA42:33
5105VERONİKA KALİNİNA00IFK Lidingö SOK42:43
6110ANASTASİİA BOROVKOVA93ALFTA ÖSA44:34
7102EKATERİNA RYAZANOVA97ALFTA ÖSA46:38
8120SARA ESKİLSSON87ALFTA ÖSA47:09
9109ELİF GOKCE AVCİ98İnonu Belediyesi GSK47:15
10116LOTTE MARKUSSEN00OK Pan Aarhus48:58
11148MATHİLDE SMEDEGAARD MADSEN19Søllerød OK50:18
12106MAŁGORZATA PACHNİK93"UKS ""Orientpark.pl"" Iwiny"52:53
13103ZİNAİDA LUKIANOVA85RB United54:54
14107HANNA FEDOSİEİEVA93Kyivska Rus56:48
15101HİLAL ORUÇ83İNEGÖL ORYANTİRİNG59:22
16104ELMİRA MOLDASHEVA89Nur-Sultan1:08:52
 
112ZEYNEP OCAK99NEO DSKdns
114AYŞE BOZKURT97Balıkesir GSKdns
111CHARMAİNE FUNG87HKOXCCdns
113ANN DERZHAVİNA90INDIVIDUALdns
 
 
 
W35 (3/3)Status of: 14:214,6 km 150 m16 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
141VALENTİNA TEREKHOVA83KoVal' & Vagon1:09:08
240ELENA DIMITROVA48SKO BAÇO KİRO DRYANOVO1:25:38
 
95NİHAL ÖZCELİKİnonu Belediyesi GSKdnf
 
 
 
W40 (3/3)Status of: 14:213,9 km 130 m15 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
131HİLDA CHENG75HKAYP1:10:04
230JULİA DOBRYNİNA77Yekaterinburg1:13:14
 
32GULSEN AVCİ76İnonu Belediyesi GSKdnf
 
 
 
W45 (2/2)Status of: 14:213,5 km 120 m16 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
122HEİDİ SALONEN72Helsingin Suunnistajat49:09
 
23ULANKOVA OLGA75INDIVIDUALmp
 
 
 
W50 (1/1)Status of: 14:213,2 km 100 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
115ELENA KAPİTONOVA67Ufa-United1:12:20
 
 
 
W55 (2/2)Status of: 14:213,0 km 90 m13 C
PlStnoNameYBClubTimeTComment
17OLGA POKOTILO55Polics51:52
28IRINA ASMOLOVA65Crimea O-team1:07:32