ANTALYA O MEETING 2022 (WRE)Paz 27.02.2022 11:13
Results - Sprint - Geyikbayırı (WRE)created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
WBL (3)1,1 km 40 m7 C
PlStnoNameYBClubTime
1117ESRA TURAN96Jandarma Gücü15:05
2115ASLIHAN ATAOОLU96Jandarma Gücü15:46
 
116AYŞE GÜMÜŞ97Jandarma Gücüdns
 
 
 
W14 (4)1,1 km 40 m7 C
PlStnoNameYBClubTime
1163NATALIA TITOVA09Orientir7:28
287NEHİR KARAKOÇAK08İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK9:27
3354VERA ZHUKOVA10Zhuki10:03
4162ELIZAVETA POPAK09Orientir10:30
 
 
 
W16 (13)2,6 km 80 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
123RUSLANA RYZHIKOVA06BALACLAVA19:01
288ALEYNA MİNDEN06İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK21:12
389AZRA COŞKUN06İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK22:20
4342IULIIA IVANOVA06Voronezh22:30
5338IVANA PEDEVA06VARIANT 522:38
616HATİCE ELİF KURT07Altun Hedef GSK23:23
740KIRA PROKOFEVA08CRAFT-Orienta23:59
890HATİCE BATUR07İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK25:41
9131KSENIA ZAKHAROVA06MOSCOW25:45
10164ALEKSANDRA TOLSTOVA07Orientir27:14
1126TUANA GÜNVARAN07Balıkesir GSK29:17
 
74MARIA NOVIKOV08Hiidenkiertajatdns
169ALINA BALDINA05Phoenixdns
 
 
 
W18 (6)2,6 km 80 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
132OLGA SHMAYLOVA05Belgorodskaya obl18:26
2328AYŞA ASYA TUZCUOОULLARI05Ümraniye Belediye GSK18:36
375POLINA MOROZOVA05Hiidenkiertajat18:49
4173ANASTASIA PRONINA22Samara19:59
5319VALERIIA BUTENKO04Ukrainian Deaf Team24:28
6318KRYSTYNA NEVOLNICHENKO04Ukrainian Deaf Team25:44
 
 
 
W20 (12)2,9 km 90 m14 C
PlStnoNameYBClubTime
163MARIA IURCHUK03Foton26:14
292SEMANUR ÖZDEMİR05İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK26:54
327DUYGU YİGEN03Balıkesir GSK30:56
441IRINA NESTEROVACRAFT-Orienta31:13
591GAMZE BAYRAK05İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK32:01
693SUEDA BERKSOY03İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK40:41
7300SENA AKDAО02TSK Gücü SK - Maltepe45:59
8288ASLIHAN YILDIZ02TSK Gücü SK - KHO50:49
9299ELİF AKCA02TSK Gücü SK - Maltepe1:10:53
 
290EMİNE NİL ÖZÇELİK02TSK Gücü SK - KHOmp
184ANASTASIIA BUTENKO02State Borden Guardmp
289BURÇİN İLAYDA YAZI02TSK Gücü SK - KHOdns
 
 
 
W21A (9)2,9 km 90 m14 C
PlStnoNameYBClubTime
1398ANNA CHELNOVA99INGRIA21:39
26ALEKSANDRA SHUSHARINA98-------------22:57
3291MELİKE TEMİRKIRAN00TSK Gücü SK - KHO29:14
4132GALINA GAYTUKAEVA99MOSCOW31:04
58NATALIIA MUSIIENKO87-------------33:47
6301MERVE BİRSU TEMEL00TSK Gücü SK - Maltepe42:08
7292TUОBA GÜRBÜZ00TSK Gücü SK - KHO45:13
8399MARIIA LUNIAK90-------------55:38
 
343ALEVTINA BELAYA87White girldns
 
 
 
W21E (51)3,0 km 100 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
1214ELINE GEMPERLE00Swiss O Team16:07
2134ANASTASIA RUDNAYA90MS PARMA16:14
3212ELENA ROOS91Swiss O Team16:42
4218MARTINA RUCH94Swiss O Team16:47
5216LILLY GREABER02Swiss O Team17:01
6225SOFIE BACHMANN97Swiss O Team17:09
711GALINA VINOGRADOVA79Alfta Ösa OK17:13
8222SANNA HOTZ02Swiss O Team17:18
996ELİF GÖKÇE AVCI98İnönü Belediyesi GSK17:29
10221SABINE HAUSWIRTH87Swiss O Team17:33
11215KATRIN MÜLLER97Swiss O Team17:49
11339ANASTASIYA GRIGOREVA99Vehkalahden Veikot17:49
13223SIMONA AEBERSOLD98Swiss O Team17:54
14224SIRI SUTER00Swiss O Team17:56
15210DEBORAH STADLER97Swiss O Team18:00
16226VERA MOSER02Swiss O Team18:05
17209CORINA HÜNI01Swiss O Team18:13
18208ANNICK MEISTER02Swiss O Team18:15
19171OLESIA GLADILKINA04Russia18:51
20219MIRJAM WÜRSTEN02Swiss O Team19:00
21322HANNA FEDOSIEIEVA93Ukrainian Deaf Team19:14
22211ELENA PEZZATI99Swiss O Team19:15
2355MARIIA NOVIKOVA91DEAF RUSSIA19:20
2414JOSEFINE HEIKKA86Alfta Ösa OK19:36
2513JANA STEHLIKOVA90Alfta Ösa OK19:52
2615NATALIA GEMPERLE91Alfta Ösa OK20:12
27142DARIA PANCHENKO99Nord West20:13
28213ERNE ELIN02Swiss O Team20:51
29321HANNA ANDROSOVICH93Ukrainian Deaf Team21:15
3054IRINA LAPIKUS21DEAF RUSSIA21:40
3180KRISTINA SMIRNOVA22IFK Mora OK22:04
32400EKATARINA SAVKINAEspoon Suunto22:15
3394HİLAL ORUÇ98İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK22:19
34102YAREN YILMAZ01IOG SK22:38
3542ULIANA RYBAKOVA04CRAFT-Orienta23:05
3657TATIANA KONKOVA22Defsport23:06
37125GEDVILE DIRZIUTE95Lithuanian Deaf Team25:28
38174MARIA TOMAN02Saratov25:52
39114AYŞE BOZKURT97Jandarma Gücü26:59
40323YANA MELNYK84Ukrainian Deaf Team28:20
41101GÜLŞAH MİYASAOОLU TÜLEK92IOG SK29:41
429ULIANA TUTYNINA00-------------32:21
43126VILTE KANAPINSKAITE03Lithuanian Deaf Team39:00
 
341ELIZAVETA RASTEGAEVA00Vladimirmp
320ANNA VANASAUN03Ukrainian Deaf Teammp
28BUKET AYDIN01Balıkesir GSKmp
46ANA BURAC97CS Galatamp
220PAULA GROSS96Swiss O Teamdns
156NATALIA MANZHAI79OMCdns
359IRINA NYBERG83Alfta Ösa OKdns
217MARION AEBI93Swiss O Teamdns
 
 
 
W35-40 (6)2,7 km 90 m14 C
PlStnoNameYBClubTime
1182ZINAIDA LUKIANOVA85Spartakcup.ru21:59
243ZOYA TIKHONOVA80CRAFT-Orienta22:18
3159MARIA KRYLOVA84Omega Moscow22:35
4303ELENA EFIMOVA79TYUMEN29:52
510NATALIIA KOVRIHA81-------------47:19
 
138VICTORIA GOLUBEVA79Neva-Foxdns
 
 
 
W45 (7)2,7 km 90 m14 C
PlStnoNameYBClubTime
164ELENA BANNIKOVA77Foton21:52
2183JANA SKORPILOVA74Sportcentrum Jicin25:22
3187OLGA ULANKOVA75SUNSPORT37:27
 
350OLGA KUZNETSOVA72Yekaterinburgdns
358YALÇIN HÜLYABURSA ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜdns
19SVETLANA GODUNOVA76ARDFdns
349JULIA DOBRYNINA77Yekaterinburgdns
 
 
 
W50-55 (7)2,4 km 80 m13 C
PlStnoNameYBClubTime
1351ELENA KAPITONOVA22Yekaterinburg23:56
2166NATALIA MAKEICHIK66Orientir Voronezh24:03
3144ELENA AVERINA71NORTHERN WIND26:01
4232NATALIA KUNITSKAYA70Titan OK29:24
5179OLGA TUTYNINA67SMOLENSK37:59
 
103SİBEL ŞEN69IOG SKmp
180NINA SOLOVIEVA71SOLOVEYKAdns
 
 
 
W60-65 (4)2,3 km 60 m12 C
PlStnoNameYBClubTime
1333TETYANA BOZHKO57Valeri Team21:52
2170OLGA POKOTİLOPoliks23:37
3128DILYA BAYBURINA59MAGNIT25:59
 
230BENTE MADSEN59Tisvilde Hegn OKmp
 
 
 
M10 (2)0,9 km 30 m6 C
PlStnoNameYBClubTime
1185EGOR ULANKOV13SUNSPORT18:32
260MAKSIM IURCHUK13Foton32:36
 
 
 
M14 (4)1,1 km 40 m7 C
PlStnoNameYBClubTime
1161EVGENII LAVRENCHUK09Orientir6:55
283HAMZA TURNA08İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK7:48
3160EGOR LEVTSOV08Orientir9:08
429BOОAÇ RÜZGAR TUZCUOОULLARI11Başkent Hedef SK14:28
 
 
 
M16 (8)2,7 km 100 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
1352PAVEL ZHUKOV07Zhuki19:43
247BARIŞ SARICA06Çankaya Oryantiring GSK20:23
3327ALTAR ILGAZ TUZCUOОULLARI06Ümraniye Belediye GSK20:32
461ANDREY IURCHUK06Foton21:10
585GÜRHAN HORASANLI07İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK22:49
6118MAREK SKORPIL09Jiskra Horice23:02
735BERAT ALP YALÇIN07BURSA ORYANTİRİNG SPOR KULÜBÜ28:16
884AHMET YAZICI06İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK31:12
 
 
 
M18 (6)2,7 km 100 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
124HALİL ÖZDEMİR05Balıkesir GSK18:05
237ILYA RYBAKOV06CRAFT-Orienta18:28
3334BOYAN GEORGIEV05VARIANT 519:52
4335IVAYLO DRAGOEV03VARIANT 520:34
 
336TERVEL DRAGOEV03VARIANT 5mp
340SAVELIY BUTIN05Velikiy Novgorodmp
 
 
 
M20 (20)3,2 km 110 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
1305IVAN SAVCHENKO03Ukrainian Deaf Team21:49
2273SAMET ÖZDEMİR02TSK Gücü SK - KHO23:58
3262ÖMER FURKAN YUMUŞAK02TSK Gücü SK - K. Asb. MYO24:39
4274TAHİR YEPREM02TSK Gücü SK - KHO25:03
5272KEREM ULUÇ02TSK Gücü SK - KHO26:24
6264TAHSİN ŞAHİN02TSK Gücü SK - K. Asb. MYO26:27
7297RIDVAN OVALI02TSK Gücü SK - Maltepe28:18
8265TALİP EFE YURTSEVER02TSK Gücü SK - K. Asb. MYO29:01
9295BARAN MOLA02TSK Gücü SK - Maltepe30:04
10258BARIŞ EОRİ02TSK Gücü SK - K. Asb. MYO31:28
11294ALİ KAPLAN02TSK Gücü SK - Maltepe32:00
12293AHMET KAZAN02TSK Gücü SK - Maltepe36:00
13257ADEM ÖОÜTÇÜOОLU22TSK Gücü SK - K. Asb. MYO36:25
14261MURAT DEMİR02TSK Gücü SK - K. Asb. MYO39:14
15263RECEP UОUR ÇETİN02TSK Gücü SK - K. Asb. MYO48:03
16259EMİRHAN CAN02TSK Gücü SK - K. Asb. MYO49:17
17296BEYTULLAH TEMELLİ02TSK Gücü SK - Maltepe59:06
 
260MUHAMMED TOS02TSK Gücü SK - K. Asb. MYOmp
97UОUR ÜSTÜNDAО02IOG SKdns
153NIKITA VERETIN02OMCdns
 
 
 
M21A (28)3,2 km 110 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
1287YUSUF DEMİRCİ00TSK Gücü SK - KHO24:21
2286QAİS NABİ01TSK Gücü SK - KHO24:36
3283HÜSEYİN FIRAT00TSK Gücü SK - KHO24:57
41DMYTRO KOVRIHA91-------------26:16
5280ENES SARUHAN00TSK Gücü SK - KHO26:39
6266ALPARSLAN ŞİMŞEK01TSK Gücü SK - K. Asb. MYO26:44
7282HARUN SOYAK00TSK Gücü SK - KHO26:49
8281FIRAT GÜNDÜZ00TSK Gücü SK - KHO28:01
9267BEYTULLAH KARGI01TSK Gücü SK - K. Asb. MYO30:54
10236TUОRUL ŞAHİN93TSK Gücü SK31:02
11284MUHAMMET ARPACI00TSK Gücü SK - KHO31:38
12271TUGAY YEŞİL01TSK Gücü SK - K. Asb. MYO32:23
13298ARDA BERKCAN TOPAL00TSK Gücü SK - Maltepe33:17
142IGOR ZHURAVLEV94-------------33:45
15277BEYTULLAH ÖZKAN00TSK Gücü SK - KHO34:07
16233AHMET ERDOОAN94TSK Gücü SK34:30
17130DENIS BIAKOV93MOSCOW36:26
18279ENES AYHAN00TSK Gücü SK - KHO36:28
18275BARIŞ ÖZÜPAK00TSK Gücü SK - KHO36:28
20268EMİRHAN YAVUZ01TSK Gücü SK - K. Asb. MYO38:28
21270SUAT KIŞLA01TSK Gücü SK - K. Asb. MYO39:44
22269İBRAHİM KÜTÜK01TSK Gücü SK - K. Asb. MYO44:32
23278CEMAL KAAN BAYRAKTAR00TSK Gücü SK - KHO47:04
24285NURULLAH ALMALI00TSK Gücü SK - KHO48:20
25329YEHOR SURKOV94Valeri Team48:56
 
235MEHMET KAVAZ94TSK Gücü SKmp
234ENES CEYLAN94TSK Gücü SKmp
276BATUHAN GAZİ KILIÇ00TSK Gücü SK - KHOdns
 
 
 
M21E (93)3,3 km 130 m18 C
PlStnoNameYBClubTime
1198MATTHIAS KYBURZ90Swiss O Team14:03
2196JONAS SOLDINI00Swiss O Team14:32
3189DANIEL HUBMANN83Swiss O Team14:54
4194JOEY HADORN97Swiss O Team14:58
5206TOBIA PEZZATI96Swiss O Team15:00
6192FLORIAN HOWALD91Swiss O Team15:29
779MIKHAIL KULESHOV97IFK Mora OK15:33
8197MARTIN HUBMANN89Swiss O Team15:35
9202RICCARDO RANCAN96Swiss O Team15:59
10191FREULER FLORIAN02Swiss O Team16:02
11199NOAH ZBINDEN96Swiss O Team16:10
1277ILYA MALYGIN04IFK Mora OK16:39
1322SERGEY RYZHIKOV05BALACLAVA16:42
13204TIMO SUTER98Swiss O Team16:42
13200PASCAL BUCHS97Swiss O Team16:42
16188CHRISTOPH MEIER93Swiss O Team16:49
17193JANIS HUTZLI02Swiss O Team16:53
1876ALEKSEI ASMOLOV89Hiisirasti17:08
19201RETO EGGER99Swiss O Team17:15
2078MARK TUTYNIN03IFK Mora OK17:21
21306DMYTRO LEVIN98Ukrainian Deaf Team17:28
22205TINO POLSINI99Swiss O Team17:35
22227ANATOLI FOMICIOV97Tiras-orient17:35
24104AHMET KAÇMAZ85Jandarma Gücü17:39
2450PAVEL NOVIKOV92DEAF RUSSIA17:39
26203SIMON HAMEL02Swiss O Team17:50
26109HARUN İŞLER90Jandarma Gücü17:50
28245KORAY ŞAHİN00TSK Gücü SK18:03
29252ÖZGÜR FETTAH88TSK Gücü SK18:05
30107CANSEL SARAÇ94Jandarma Gücü18:06
31238AYHAN BİKİR97TSK Gücü SK18:19
32108ERCAN DUDAK89Jandarma Gücü18:22
32129PAVEL EGOROV03Magnitnaya Strelka18:22
34246MERİÇ ARAZOОLU85TSK Gücü SK18:27
35313VOLODYMYR FEDOSEIENKO98Ukrainian Deaf Team18:29
36307DMYTRO PLAKHOTNIK87Ukrainian Deaf Team18:31
3749NIKITA SMIRNOV89DEAF RUSSIA18:49
3852VIKTOR DINGES85DEAF RUSSIA18:52
39105ALİ UÇAR85Jandarma Gücü19:02
40133ARTEM POPOV22MS PARMA19:03
41241CENK ÖZGÜLER99TSK Gücü SK19:04
42310NVER SURENIAN94Ukrainian Deaf Team19:05
4395HÜSEYİN CEM ATAMAN99İnönü Belediyesi GSK19:09
44311OLEKSANDR SANKIN77Ukrainian Deaf Team19:13
45312RUSLAN NIKOLAYENKO88Ukrainian Deaf Team19:15
4638IGOR YASHCHENKO02CRAFT-Orienta19:33
47152ALEXANDER FROLOV22OK SODERTORN19:50
48309NIKITA PLOTNIKOV00Ukrainian Deaf Team20:05
4944ANDREI GOLOVEI93CS Galata20:31
50242ÇAОLAR KASIM87TSK Gücü SK20:48
51308NAZAR LEVITSKY00Ukrainian Deaf Team21:05
52244İKRAM GÖZE22TSK Gücü SK21:13
53228IAROSLAV DAVIDOV03Tiras-orient21:25
54147TEODOR YORDANOV84OC München21:51
5569FERENC MIHALYI84HDSF - Hungarian Deaf Sport Fe21:59
56139ALİ AYDIN01NİKSAR BELEDİYE SK22:15
57124MANTAS VOLUNGEVCIUSLithuanian Deaf Team22:18
5751RAVIL INIYATULLIN99DEAF RUSSIA22:18
59237ABDULLAH KAŞLI99TSK Gücü SK22:33
6033MAXIM SIMAKOV84BRIGHTNET22:34
61247MUHAMMED KAVAK92TSK Gücü SK23:03
62254ÜMİT BALATLI90TSK Gücü SK23:45
6371SZABOLCS BOJTOR90HDSF - Hungarian Deaf Sport Fe24:08
641230DONATAS TUMAITISLithuanian Deaf Team25:06
65136HAKAN KAYAN78NEO DSK25:31
66149LAIMIS DRAZDAUSKAS74OK Levuo25:43
67243ÇAОRI AKGÜN98TSK Gücü SK25:57
68135AHMET ŞALLI90NEO DSK26:18
69253RIFAT SALMAN00TSK Gücü SK26:21
70239BURHAN KONUK99TSK Gücü SK26:31
71240BURHAN ŞENGÜL01TSK Gücü SK27:19
72106BATUHAN DUĞAN97Jandarma Gücü29:04
7370IMRE BOROS77HDSF - Hungarian Deaf Sport Fe29:40
74137YUSUF AVŞAR82NEO DSK30:02
75111MUSTAFA ALPEREN ÇETİNKAYA95Jandarma Gücü31:11
76251OSMAN ÇETİNKAYALI99TSK Gücü SK34:19
77110MEHMET BULUT98Jandarma Gücü37:42
78112ÖMER YILDIRIM94Jandarma Gücü39:57
 
53VLADIMIR GRININ91DEAF RUSSIAmp
3YUSUF YALÇIN96Jandarma Gücümp
195JONAS EGGER94Swiss O Teamdisq
190FABIAN AEBERSOLD00Swiss O Teamdnf
120ARTURS PAULINS89Kalevan rastidns
145MAKSIM NARVATOV85Novorossyiskdns
72LEONID NOVIKOV84Hiidenkiertajatdns
73VALENTIN NOVIKOV74Hiidenkiertajatdns
81STEPAN ALEKSANDROV03INGRIAdns
146SERGEY BOROVKOV80Novorossyiskdns
249ONUR ALTIN99TSK Gücü SKdns
250ONUR DEMİRCİ00TSK Gücü SKdns
248NAZIM MUSLU00TSK Gücü SKdns
154ALEXANDER MINAKOV82OMCdns
155MAKSIM SUMARUK88OMCdns
 
 
 
M35-40 (19)3,1 km 120 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
1181EVGENIY POPOV84Spartakcup.ru18:41
2121SERGEY MOROZOV81Kovrov19:01
336ILGIZAR NASIBULLIN83CAO-TEAM MOSCOW19:16
417ALEKSEY MOROZOV69AMOR20:00
518KIRILL KUDRIAVTCEV73AMOR22:07
6353ANDREI ZHUKOV81Zhuki23:53
7157ANDREI RYBAKOV74Omega Moscow24:45
8344IVAN YAKHIN80Yekaterinburg26:02
9158NIKOLAY KRYLOV77Omega Moscow26:12
1098MUSTAFA YASİN BOSNALI87IOG SK31:07
1139IVAN PROKOFEV83CRAFT-Orienta34:08
1220KHAYYAM MAMMADOV74Azerbaycan Milli Takımı48:22
 
315OLEKSII SKVIRSKYI85Ukrainian Deaf Teamdnf
314OLEKSANDR MUSIIENKO85Ukrainian Deaf Teamdnf
255ALPER AKYOL85TSK Gücü SKdns
86TARIK ŞEKER83İNEGÖL ORYANTİRİNG GSKdns
113ÖMER HARMAN83Jandarma Gücüdns
4DMYTRO SPIESIVTSEV82-------------dns
175ANTON MELESHKO82Severdns
 
 
 
M45 (8)2,8 km 120 m12 C
PlStnoNameYBClubTime
1302ALEKSANDR EFIMOV77TYUMEN19:07
2316RUSLAN SHYMCHUK73Ukrainian Deaf Team20:22
3345STANISLAV SKORB77Yekaterinburg23:05
462SERGEI IURCHUK77Foton32:04
 
346VLADIMIR DOBRYNIN73Yekaterinburgdns
48EKREM DENİZ71Çankaya Oryantiring GSKdns
122ALEXANDER LEBEDEV74KTTiBdns
148VALERII MAZNYI73OC O-KOMPASdns
 
 
 
M50 (12)2,8 km 120 m12 C
PlStnoNameYBClubTime
1331VITALII HLUSHENKOV68Valeri Team18:53
2330MYKHAYLO GUTAK69Valeri Team20:10
358ANDREI PAVLOV71Ekaterinburg20:24
4140SERG TIUNIATKIN70Nord Star21:09
5337MILEN DRAGOEV70VARIANT 521:55
6317VASYL TKACHENKO71Ukrainian Deaf Team22:59
799SİNAN ŞEN68IOG SK23:35
8347ALEXANDR DOBRININ71Yekaterinburg23:45
9348SERGEY IVANOV68Yekaterinburg24:42
10186DMITRIY AVERIN71SUNSPORT28:34
11168ANDREI TURTYGIN70Perm29:56
 
207KILLIAN IMHOF68Swiss O Teamdns
 
 
 
M55 (5)2,7 km 80 m15 C
PlStnoNameYBClubTime
1324MATTHIAS KOBEL65Ulu's Reisewelt20:25
2165SERGEI MAKEICHIK67Orientir Voronezh20:50
3256OSMAN FİLİZ65TSK Gücü SK24:51
4326JÜRG WALCHLI62Ulu's Reisewelt / OLG Skandia24:58
5143ALEXANDER KOTLIARSKIY67NORTHERN WIND44:08
 
 
 
M60 (8)2,5 km 70 m13 C
PlStnoNameYBClubTime
1325DANIEL KOBEL61Ulu's Reisewelt / OLG Bern19:23
2100KURTULUŞ ANIL59IOG SK20:08
3127RAIS BAYBURIN58MAGNIT23:54
4304MARAT MUDARISOV60Ufa-United24:29
5231ALEX BOR60Titan OK25:54
621ANDREY MITENKOV62Azimut27:21
725KORAY DEVER61Balıkesir GSK34:43
8356IGOR POKOTİLOPoliks45:33
 
 
 
M65-70 (3)2,3 km 60 m13 C
PlStnoNameYBClubTime
1119MARTIN SKORPIL57Jiskra Horice18:00
2332MYKOLA BOZKHO49Valeri Team19:52
3229KELD JOHNSEN50Tisvilde Hegn OK20:56
 
 
 
MBL (1)
PlStnoNameYBClubTime
134ERHAN ŞAHİN89Bucak Oğuzhan Spor Kabulü12:26