1
|
DMİTRİY
|
AVERIN
|
M50
|
Russian Federation
|
-------------
|
2
|
MYROSLAVA
|
MİZERNİUK
|
W16A
|
Ukraine
|
-------------
|
3
|
BEYZANUR
|
GÜL
|
W18A
|
Türkiye
|
Altun Hedef GSK
|
4
|
ŞAHİN
|
DEMİR
|
M21E
|
Türkiye
|
Altun OSK
|
5
|
HASAN FURKAN
|
BAYSAL
|
M21A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
6
|
SEVDA
|
YALÇIN
|
W40
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
7
|
ZEYNEP
|
YALÇIN
|
W21A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
8
|
BÜŞRA
|
ATEŞ
|
W21A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
9
|
EYLÜL
|
SANGU
|
W16B
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
10
|
ECE
|
SANGU
|
W12
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
11
|
BURCU DİLA
|
ABAY
|
W14
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
12
|
ÇINAR CAN
|
ABAY
|
M12
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
13
|
ÇINAR CAN
|
ABAY
|
M12
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
14
|
ONUR
|
ALTAY
|
M16B
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
15
|
DURU
|
YILMAZ
|
W16B
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
16
|
MURAT ALİ
|
YURDAKUL
|
M14
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
17
|
MERT EFE
|
ÇANKAYA
|
M14
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
18
|
KUZEY
|
ÖZKURT
|
M14
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
19
|
BERİL
|
ÖZER
|
W14
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
20
|
AREN
|
ARDIÇ
|
W14
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
21
|
CEMRE ATAÖV
|
DEMİRKAN
|
W12
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
22
|
ARIN DOĞU
|
DİLMEÇ
|
M12
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
23
|
SARP
|
ZAPTİYEOĞULLARI
|
M14
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
24
|
DERİN
|
DÜZGÜN
|
W12
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
25
|
DORUK
|
DÜZGÜN
|
M14
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
26
|
EYLÜL
|
ŞENAL
|
W18A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
27
|
ARZU
|
YAZICIOĞLU
|
W16A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
28
|
ORKUNT
|
TEK
|
M18A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
29
|
TAHA OKAN
|
FİDAN
|
M16A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
30
|
MEHMET DENİZ
|
ALTEN
|
M18A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
31
|
BARIŞ EFE
|
AĞTAŞ
|
M18A
|
Türkiye
|
Ankara Orienteering Spor Kulübü
|
32
|
AYŞE
|
BOZKURT
|
W21E
|
Türkiye
|
Balıkesir GSK
|
33
|
MAXİM
|
SİMAKOV
|
M21E
|
Russian Federation
|
BRIGHTNET
|
34
|
VOLODYMYR
|
FEDOSEIENKO
|
M21E
|
Ukraine
|
Deaf UA
|
35
|
OLEKSANDR
|
SANKİN
|
M21E
|
Ukraine
|
Deaf UA
|
36
|
NAZAR
|
LEVYTSKYİ
|
M10
|
Ukraine
|
Deaf UA
|
37
|
HANNA
|
FEDOSİEİEVA
|
W21E
|
Ukraine
|
Deaf UA
|
38
|
HANNA
|
ANDROSOVYCH
|
W21E
|
Ukraine
|
Deaf UA
|
39
|
VİKTORİİA
|
PLAKHOTNİK
|
W21E
|
Ukraine
|
Deaf UA
|
40
|
TARIK
|
DOGAN
|
M21A
|
Türkiye
|
IOG SK
|
41
|
MİKHAİL
|
KİLİN
|
M40
|
Russian Federation
|
Izhevsk
|
42
|
SUDENAZ
|
KÜLAH
|
W16A
|
Türkiye
|
inegöl belediyespor
|
43
|
SEMANUR
|
ÖZDEMİR
|
W16A
|
Türkiye
|
inegöl belediyespor
|
44
|
AZRA
|
COŞKUN
|
W16A
|
Türkiye
|
inegöl belediyespor
|
45
|
BURAK HAMZA
|
TURNA
|
M14
|
Türkiye
|
inegöl belediyespor
|
46
|
METEHAN
|
ARSLAN
|
M10
|
Türkiye
|
inegöl belediyespor
|
47
|
ALEYNA
|
MİNDEN
|
W16A
|
Türkiye
|
inegöl belediyespor
|
48
|
HİLAL
|
ORUÇ
|
W21E
|
Türkiye
|
İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK
|
49
|
GAMZE NUR
|
ERÇİK
|
W21E
|
Türkiye
|
izmir atlas s.k
|
50
|
GAMZE
|
ALPDOĞAN
|
W21E
|
Türkiye
|
izmir atlas s.k
|
51
|
LALE HAN
|
KILIÇ
|
W21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü
|
52
|
BETÜL
|
ESNER
|
W21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü
|
53
|
ÖZGE
|
BOZÇA
|
W21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü
|
54
|
ERCAN
|
DUDAK
|
M21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü
|
55
|
CANSEL
|
SARAÇ
|
M21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü
|
56
|
MUSA
|
ERDOGAN
|
M21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü
|
57
|
HARUN
|
İŞLER
|
M21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü
|
58
|
ALİ
|
UÇAR
|
M21E
|
Türkiye
|
Jandarma Gücü
|
59
|
NATALLIA
|
SHAKHMETAVA
|
W21E
|
Belarus
|
KAMVOL SK
|
60
|
PAVEL
|
KRASKO
|
M40
|
Belarus
|
KAMVOL SK
|
61
|
DIMA
|
VOROBYOV
|
M40
|
Belarus
|
KAMVOL SK
|
62
|
ELENA
|
KHRAMOVA
|
W40
|
Russian Federation
|
Khramov Team
|
63
|
NİKOLAY
|
KHRAMOV
|
M45
|
Russian Federation
|
Khramov Team
|
64
|
TİMOFEY
|
KHRAMOV
|
M18A
|
Russian Federation
|
Khramov Team
|
65
|
DARYA
|
KHRAMOVA
|
W12
|
Russian Federation
|
Khramov Team
|
66
|
YUSUF
|
AVŞAR
|
M21A
|
Türkiye
|
MANAVGAT İESK
|
67
|
ARTEM
|
POPOV
|
M21E
|
Russian Federation
|
MS PARMA
|
68
|
HALİLCAN
|
DERNEK
|
YENİ BAŞLAYAN
|
Türkiye
|
Neo DSK
|
69
|
MEHMET EMRE
|
ZANCO
|
YENİ BAŞLAYAN
|
Türkiye
|
Neo DSK
|
70
|
GÖKHAN
|
BİLİCİ
|
M21E
|
Türkiye
|
Neo DSK
|
71
|
HAKAN
|
KAYAN
|
M21A
|
Türkiye
|
Neo DSK
|
72
|
VİKTORİİA
|
GOLUBEVA
|
W35
|
Russian Federation
|
Neva Fox
|
73
|
ALEKSEY
|
KUDİNOV
|
M60
|
Russian Federation
|
Neva Fox
|
74
|
ELENA
|
STOROZHENKO
|
W45
|
Russian Federation
|
Neva Fox
|
75
|
ALİ
|
AYDIN
|
M21E
|
Türkiye
|
NiKSAR ORYANTİRİNG SK
|
76
|
SERG
|
TİUNİATKİN
|
M40
|
Russian Federation
|
Nord Star
|
77
|
MAXİM
|
TİUNİATKİN
|
M45
|
Russian Federation
|
Nord Star
|
78
|
ANTONİNA
|
NAİDİONOVA
|
W21E
|
Russian Federation
|
Nord West
|
79
|
TETİANA
|
PRİADKİNA
|
W40
|
Ukraine
|
O-Kompas
|
80
|
OLEİKSİİ
|
IGNATİEV
|
M35
|
Ukraine
|
O-Kompas
|
81
|
MAKSYM
|
IGNATİEV
|
M16A
|
Ukraine
|
O-Kompas
|
82
|
INNA
|
IGNATİEVA
|
W12
|
Ukraine
|
O-Kompas
|
83
|
OLENA
|
DANKOVA
|
W21E
|
Ukraine
|
O-Kompas
|
84
|
ANASTASİİA
|
LOHUNOVSKA
|
W21E
|
Ukraine
|
O-Kompas
|
85
|
VALENTYN
|
YAROSH
|
M21E
|
Ukraine
|
O-Kompas
|
86
|
KONSTANTİN
|
KUZNETSOV
|
M40
|
Russian Federation
|
PERM
|
87
|
IVAN
|
KUZNETSOV
|
M14
|
Russian Federation
|
PERM
|
88
|
ANDREİ
|
TURTYGİN
|
M40
|
Russian Federation
|
Perm
|
89
|
EVGENİY
|
POPOV
|
M35
|
Russian Federation
|
RB United
|
90
|
ZINA
|
LUKIANOVA
|
W35
|
Russian Federation
|
RB United
|
91
|
SALLY
|
CALLAND
|
W45
|
United Kingdom
|
Royal Signals Orienteering Club
|
92
|
RAFİL
|
SİTDİKOV
|
M55
|
Russian Federation
|
Sarapulskiy uezd
|
93
|
SERHİY
|
BABYCH
|
M21E
|
Ukraine
|
Sever OK
|
94
|
OLENA
|
BABYCH
|
W21E
|
Ukraine
|
Sever OK
|
95
|
ANTON
|
KUPRİİETS
|
M21E
|
Ukraine
|
Sever OK
|
96
|
OLENA
|
DOTSENKO
|
W21E
|
Ukraine
|
Sever OK
|
97
|
OLEKSANDR
|
SHEREMET
|
M21E
|
Ukraine
|
Sever OK
|
98
|
VİTALİİ
|
HYCHKO
|
M21E
|
Ukraine
|
Sever OK
|
99
|
OLHA
|
LEONCHUK
|
W18A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
100
|
ANASTASİİA
|
BİLİAKOVA
|
W18A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
101
|
OLHA
|
SEREDA
|
W18A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
102
|
GANNA
|
SEREDA
|
W40
|
Ukraine
|
Sever OK
|
103
|
DARYNA
|
SEREDA
|
W12
|
Ukraine
|
Sever OK
|
104
|
KRİSTİNA
|
PASHCHENKO
|
W18A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
105
|
VLADYSLAV
|
DRUZHYNİN
|
M18A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
106
|
TARAS
|
GAVRYLYUK
|
M16A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
107
|
SVİTLANA
|
ASKEROVA
|
W16A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
108
|
KATERYNA
|
KROPYVNYTSKA
|
W16A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
109
|
OLHA
|
CHEBERAKHA
|
W35
|
Ukraine
|
Sever OK
|
110
|
ALİSA
|
IAKYMENKO
|
W14
|
Ukraine
|
Sever OK
|
111
|
FADEY
|
MATİN
|
M16A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
112
|
ANNA
|
KAPARA
|
W16A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
113
|
OLEG
|
ROZHKO
|
M20A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
114
|
YURİY
|
BADAN
|
M21E
|
Ukraine
|
Sever OK
|
115
|
ARTHUR
|
KUTOVİY
|
M18A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
116
|
ANNA
|
CHİMERİS
|
W14
|
Ukraine
|
Sever OK
|
117
|
MARİİA
|
TYMOSHCHUK
|
W21E
|
Ukraine
|
Sever OK
|
118
|
ILLİYA
|
OTRESHKO
|
M21E
|
Ukraine
|
Sever OK
|
119
|
YEVA-MARIIA
|
OTRESHKO
|
W16A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
120
|
YELYZAR
|
DATSKO
|
M18A
|
Ukraine
|
Sever OK
|
121
|
IRYNA
|
KLYMENİUK
|
W10
|
Ukraine
|
Sever OK
|
122
|
MARIIA
|
TEREKHOVA
|
W14
|
Ukraine
|
Sever OK
|
123
|
ANNA
|
SHYTA
|
W12
|
Ukraine
|
Sever OK
|
124
|
ALFIIA
|
KONONOVA
|
W50
|
Ukraine
|
Sever OK
|
125
|
LIDIIA
|
GAVRYLENKO
|
W55
|
Ukraine
|
Sever OK
|
126
|
ALEX
|
BOR
|
M60
|
Russian Federation
|
Titan OK
|
127
|
NATALİA
|
KUNİTSKAYA
|
W50
|
Russian Federation
|
Titan OK
|
128
|
ONUR
|
DEMİRCİ
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
129
|
ÖZGÜR
|
FETTAH
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
130
|
KORAY
|
ŞAHİN
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
131
|
HALİL
|
ÖZCAN
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
132
|
ÜMİT
|
BALATLI
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
133
|
CENK
|
ÖZGÜLER
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
134
|
AYHAN
|
BİKİR
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
135
|
HALİL
|
ÖZCAN
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
136
|
MERİÇ
|
ARAZOĞLU
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
137
|
OĞUZHAN
|
ÖZENÇ
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
138
|
CAĞRI
|
AKGÜN
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
139
|
NAZIM
|
MUSLU
|
M21E
|
Türkiye
|
Tsk Gücü SK
|
140
|
AKIN
|
ŞEN
|
M21E
|
Türkiye
|
TSK spor gücü sk
|
141
|
ALISA
|
SAZONOVA
|
W16A
|
Russian Federation
|
Tula
|
142
|
RAİS
|
BAYBURİN
|
M60
|
Russian Federation
|
Ufa-United
|
143
|
DILYA
|
BAYBURİNA
|
W60
|
Russian Federation
|
Ufa-United
|
144
|
MARAT
|
MUDARISOV
|
M60
|
Russian Federation
|
Ufa-United
|
145
|
ULU
|
AESCHLİMANN
|
M50
|
Switzerland
|
Ulu's Reisewelt
|
146
|
CHRİSTİAN
|
BİLAND
|
M50
|
Switzerland
|
Ulu's Reisewelt
|
147
|
JÜRG
|
WÄLCHLİ
|
M50
|
Switzerland
|
Ulu's Reisewelt
|
148
|
JOHANNA
|
PURRER
|
W45
|
Switzerland
|
Ulu's Reisewelt
|
149
|
DANİEL
|
KOBEL
|
M50
|
Switzerland
|
Ulu's Reisewelt
|
150
|
VİTALİİ
|
GLUSHENKOV
|
M10
|
Ukraine
|
Valeri Team
|
151
|
STANİSLAV
|
SKORB
|
M40
|
Russian Federation
|
Yekaterinburg
|
152
|
OLGA
|
KUZNETSOVA
|
W45
|
Russian Federation
|
Yekaterinburg
|
153
|
DENİS
|
MASTERSKİKH
|
M40
|
Russian Federation
|
Yekaterinburg
|
154
|
IVAN
|
YAKHİN
|
M40
|
Russian Federation
|
Yekaterinburg
|
155
|
ANDREİ
|
ZHUKOV
|
M35
|
Russian Federation
|
Zhuki
|
156
|
ANNA
|
ZHUKOVA
|
W35
|
Russian Federation
|
Zhuki
|